Якою буде осінь 2017 в Україні і коли чекати заморозків – прогноз

Бабине літо триватиме лише кілька днів, у жовтні очікуються перші заморозки, а ось листопад буде “плюсовим”.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань.

pogoda-v-Ukrayne-na-osenУкргідрометцентр обіцяє у вересні середньодобову температуру 14-20 градусів тепла, а в гірських районах країни – 12-13 вище нуля. Що стосується опадів, то синоптики заспокоюють – дощитиме у межах норм, властивих першому місяцю осені, – у вересні випаде приблизно 35-70 мм.

– Вересень цього року буде прохолодним, – погоджується з офіційним прогнозом і народний синоптик Леонід Горбань.

Лише в середині вересня на кілька днів у країну прийде бабине літо – буде сухо і сонячно, а вдень термометри покажуть 19-21 градусів тепла.

За розрахунками народного синоптика, жовтень буде холоднішим, ніж вересень. Перші два тижні місяця дощитиме. У цей час термометри покажуть середньодобову температуру 12-14 градусів тепла, а денну – 15-17°.

15 жовтня очікуються перші заморозки. З огляду на те, що середня температура за добу опуститься до +5°, вночі стовпчики термометрів цілком можуть впасти нижче нуля.

Але така температура довго не протримається і вже у 20-х числах жовтня повітря вдень прогріється до 14-15 градусів тепла.

Листопад в Україні буде відносно теплим, однак в перших числах місяця йтимуть проливні дощі майже в усіх регіонах країни.

– За моїми розрахунками, у листопаді температура буде частіше плюсова, ніж морозна, – стверджує народний синоптик.

Правда, за його прогнозами, заморозки можливі наприкінці листопада.

Джерело: http://fakty.ictv.ua

Comments are closed.