Україна – друга за експортом вершкового масла в ЄС

У січні-листопаді 2017 року в ЄС було експортовано 2,3 тисячі тонн масла, а річні обсяги поставок збільшені майже в сім разів, повідомила торговий представник України.

Фото: Hyser

Фото: Hyser

Україна опинилася на другому місці після Нової Зеландії за обсягами постачання вершкового масла в країни Європейського Союзу. Про це в понеділок, 15 січня, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Україна вкотре підтвердила існуючий status quo як надійного і важливого гравця на аграрному ринку Євросоюзу. Свідченням цього є успіхи наших експортерів, насамперед - постачальників молочної продукції", - зазначила вона.

За словами Микольської, в січні-листопаді 2017 року ЄС було експортовано 2,3 тис. т масла, при цьому річні обсяги поставок в порівнянні з 2016 роком збільшено майже в сім разів. Подібні тенденції спостерігаються на глобальному ринку.

"За даними наших колег зі США, в січні-жовтні 2017 року Україна - восьма в світі за обсягами експорту олії із загальним обсягом в 20,8 тис. т і річним зростанням в три рази", - додала Микольська.

Вона також нагадала, що за результатами 2017 року Україна вже традиційно займає перші місця в постачанні зерна в ЄС.

Comments are closed.