Порошенко: на будівництво доріг в Україні цього року направлять 16 мільярдів гривень

Понад 16 мільярдів гривень цього року направлять на будівництво доріг в Україні, заявляє президент Петро Порошенко.

«Ми впевнені, що понад 16 мільярдів гривень лише в цьому році в Україні буде спрямовано на будівництво доріг там, де це ніколи не робилося. Щоб люди відчули, що в нас є ресурси для цього, незважаючи на те, що ми змушені різко збільшити фінансування сектора оборони і безпеки», – сказав Порошенко12 липня в Сумах.

За словами президента, якщо в попередні роки направлення коштів від перевиконання митних надходжень на будівництво доріг було привілеєм лише декількох областей, то в 2017 році ухвалене рішення про поширення такої практики по всій Україні.

FF39789C-6919-4384-A588-E48FA29A8CD4_cx0_cy2_cw0_w1023_r1_s«Сподіваюся, що завтра будуть прийняті зміни до бюджету, які ще більше розширять інвестиційний потенціал, розширять експеримент… коли перевиконання надходжень від митниці, як наслідок боротьби з корупцією, буде спрямовуватися на будівництво українських доріг», – сказав Порошенко.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що 95% українських доріг – зруйновані і потребують капітального ремонту.

Comments are closed.