Нашу країну на “Євробаченні-2017” представлятиме O.Torvald

У суботу, 25 лютого, відбувся фінал національного відбору, де шановні судді та глядачі обрали гурт, який буде представляти Україну на цьогорічному пісенному конкурсі "Євробачення-2017", який відбудеться в м. Києві у травні.

У фіналі перемогу здобув гурт O.Torvald із піснею "Time".

44b68ea88d52a4bd628c943765c2a26aНагадаємо, що колектив O.Torvald був створений у 2005 році в Полтаві, а вже через рік усі його учасники переїхали до Києва.
Сучасний склад : Женя Галич, Денис Мізюк, Микола Райда, Микита Васильєв та Олександр Солоха.

До речі, вокаліст Ж. Галич відомий українцям ще й як ведучий на телебаченні та радіо. Зокрема, дуже популярним свого часу було його шоу " Чіпси. Чікси. Лавандо"S", що виходило на каналі М1.

Іще один цікавий факт. Перед оголошенням офіційних результатів фіналу вокаліст Галич пообіцяв всім своїм шанувальникам безкоштовний концерт у разі своєї перемоги у нацвідборі. Тож, як бачимо, на фанатів класної музики чекає приємний подарунок перед Євробаченням.

Довідково: За право виступати на цьогорічному "Євробаченні-2017" у фіналі національного відбору боролися шість конкурсантів, які перемогли у своїх півфінальних групах відбору, а саме, : Tyanna, гурт "Сальто Назад", ILLARIA, ROZDEN, O.Torvald i MELOViN.

Comments are closed.