Збірна України з регбі була надто гостинною до Нідерландців у Львові

Збірна України з регбі провела 5 листопада свій черговий поєдинок у Чемпіонаті Європи.

Фото: Лариса Стрельцова (Разом TV)

Фото: Лариса Стрельцова (Разом TV)

Цього разу після двох перемог наші регбісти були надто гостинними до суперників з Нідерландів і подарували суперникам не тільки теплий прийом, гарний стан поля стадіону "Скіф" у Львові, де відбувався поєдинок, не тільки чудову осінню погоду, але й перемогу. Ще й з беззаперечним рахунком 12-54 на користь наших суперників.

IMG_3685

Фото: Лариса Стрельцова (Разом TV)

Фото: Лариса Стрельцова (Разом TV)

З самого початку гри складалося таке враження, що нідерландці швидші від наших гравців у всьому. Вони швидше опинялися біля мяча, швидше приймали рішення, вони точніше віддавали паси та були більш націлені на залікове поле нашої команди.

IMG_3721То ж не дивно, що перша сорокахвилинка закінчилася сухим програшем української команди 0-40.

Після перерви українська команда значно додала. Наші хлопці спромоглися двічі занести мяч, а ще один раз успішно завершити реалізацію. Але вже було очевидно, що наша команда не зможе надолужити втрачене у першому таймі. Навіть заміна провідних гравців команди Нідерландів на молодь не змінила загальної переваги наших гостей.

IMG_3699Варто все ж згадати про позитив. Але він криється не у грі наших хлопців, а у підготовці у Львові до матчу. Організовували зустріч представники Львівського "Сокола" та дирекція стадіону "Скіф". І тут наші проявили себе молодцями. І стадіон, який ремонтували ще до футбольного Євро 2012, тепер ожив під європейське регбі, і глядачів на поєдинку як для листопада було багато, увага з боку офіційних осіб була високою, і трансляцію наживо телеканалом "Разом TV" цього разу дивилися не тільки на Львівщині, але й по всій Європі. Все було справді чудово, крім основного, для чого це все робилося, крім позитивного результату гри нашої команди...

IMG_3937Але гра є гра. А рейбі - це ще й гра джентельменів. То ж сподіваємося наша команда зробить правильні висновки від поразки у Львові, а команда Молдови, з якою ми граємо свій наступний поєдинок вже цими вихідними, буде не менш гостинною для наших гравців у своєму заліковому полі.

Більше фотографій - на сторінці Разом TV у facebook за адресою в Інтернеті https://www.facebook.com/663872670336694/photos/?tab=album&album_id=1229721803751775

Comments are closed.