В Україні незабаром з’явиться 4G-зв’язок, – Порошенко

Відкриття конвертів з ціновими пропозиціями мобільних операторів щодо впровадження в Україні 4G-зв'язку відбудеться 31 січня поточного року, повідомив президент України Петро Порошенко.

227543«Коли я був обраний президентом, Україна не мала 3G-зв'язку через корупцію. Незабаром ми відкриємо конверт для 4G-зв'язку. У нас є багато компаній, готових інвестувати в це», - сказав він на зустрічі в інвесторами в Українському домі в Давосі в четвер увечері.

Раніше інформоване джерело, близьке до процесу торгів, повідомило агентству «Інтерфакс-Україна», що Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), призначить проведення торгів з голосу на придбання ліцензій на 4G-зв'язок в діапазоні 2600МГц на 31 січня 2018 року.

Спочатку повідомлялося, що НКРЗІ призначила розкриття конвертів з ціновими пропозиціями за ліцензії на 4G-зв'язок в діапазоні 2600МГц на 26 січня. В цей же день, як заплановано, і буде визначено дату торгів з голосу на зазначені ліцензії.

Джерело:Інтерфакс-Україна

Comments are closed.