Помпеї Мюзик Фест 2016

У підніжжя вулкану Везувій в італійському місті Помпеї пройшов великий музичний фестиваль Помпеї Мюзик Фест за участю українських колективів та виконавців. Протягом 22-26 жовтня італійські та українські поціновувачі музичного мистецтва, зокрема, джазового, мали можливість насолоджуватися справжньою майстерністю як юних, так і професійних виконавців.

IMG_1110Організаторами фестивалі виступили з італійського боку культурна асоціація Rosso pompelano (директор – Андріано Спано) та Арт-ліга (президент – Олена Супрун) - з українського . Значну роботу провела і єдина в Україні Школа джазового та естрадного мистецтв під керівництвом Петра Полтарєва, представники якої і склали основу всіх концертів фестивалю. А партнерами та спонсорами фестивалю стали Консульство України в Неаполі, Відділ культури Дарницької РДА м.Києва, отець Ігор української громади м.Помпеї, готелі «Вікторія» та «Форум» з міста Помпеї.

IMG_2678Помпеї Мюзик Фест, хоч і відбувався вперше, отримав найкращий у місті майданчик для виступів, серйозну підтримку з боку місцевої та української влади, увагу італійської публіки та чисельних туристів зі всього світу, що приїхали у Помпеї.

Українські виконавці включили до програми своїх виступів немало відомих італійських пісень, щоб продемонструвати свої таланти та бути зрозумілими глядачам. Так Максим Пригунов розпочав концерт-відкриття фестивалю піснею «Felicita», а Катя Крижанівська заспівала  «Mambo Italiano». Хоча, варто зазначити, що самі джазові композиції були зрозумілими не залежно від мови, якою виконуються, вони сприймалися дуже тепло без будь яких перекладів.

IMG_2632Лунали у центрі Помпей і класичні твори, які виконували юні українські піаністи, і чудові мюзикли зразкового театру-студії «ОКей!», що перетворювали все навколо просто на казку! Був на фестивалі і спеціальний гість – саме для участі у цьому фестивалі з Києва приїхав джаз-оркестр «Біг Бенд» Григорія Постоя.

Якщо ж говорити про сам фестиваль, то він безперечно був добре організований. Його учасники отримали чудові можливості не тільки виступити на великій сцені в центрі самих Помпей, з хорошим звуком, з цікавими світловими та димовими ефектами, вони отримали можливість добре відпочити, побувати на багатьох екскурсіях, насолодитися Середземним морем, відчути останнє тепло літа 2016, що вже закінчилося в Україні, але ще продовжувалося на півдні Італії…

 

Comments are closed.