Від «давно пора» до «виборча технологія»: реакції на ідею розриву «великого» договору з Росією

Президент України Петро Порошенко заявив, що очікує від МЗС необхідний пакет документів для початку реалізації процесу припинення Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Про це він сказав 28 серпня на нараді з керівниками закордонних дипломатичних установ України. Щодо такого кроку, то зазначають, що він не буде миттєвим і що потрібно буде інформувати ООН, де зареєстрований так званий «великий» договір. Щодо реакцій, то багато хто з розумінням ставиться до розриву договору з країною-агресором, яка порушила за останні чотири роки суверенітет та територіальну цілісність України – фактично порушивши дух і літеру договору, – але є й голоси, які вважають, що розрив Договору може стати частиною виборчої кампанії в Україні.

«Уже найближчим часом я очікую від Міністерства закордонних справ необхідний пакет документів для початку реалізації цього процесу», – заявив Петро Порошенко на нараді з керівниками закордонних дипломатичних установ України.

Він зазначив, що «сьогодні ми підійшли достатньо підготовленими і юридично захищеними до наступного кроку – припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією, який з вини Москви уже давно став анахронізмом».

Comments are closed.