Унікальне відкриття козака-характерника (відео)

Славетний козак-характерник Костянтин Стасюк, відомий своїми чудо оздоровчими  методиками та практиками, неймовірними рекордами та надзвичайними здібностями, презентував 18 січня у Львові своє унікальне відкриття у сфері динамічного руху. Він продемонстрував детальні рухи та роз'яснив схему, яка дозволяє людині рухатися без впливу земного тяжіння.

 

Фото: РазомTV. Козак-характерник

Фото: РазомTV. Козак-характерник

Система рухів, які, до речі, розроблені ним самим, дають змогу рухатися незважаючи на гравітаційні сили, використовуючи при цьому інерцію переміщення маси власного тіла, а ще сприяють оздоровленню організму, зміцненню м'язів та покращенню загального стану людини.

 Ірина, донька Костянтина, розповіла телеканалу «РазомTV» про те, що вони вже мають не поодинокі приклади, коли саме ці вправи допомагають поліпшити самопочуття людей, у тому числі  пенсійного віку і навіть дітей із ДЕЦП.

 2018-01-29_233804На сьогодні наш інформаційний простір перенасичений закордонними маркетинговими пропозиціями покращити здоров’я найрізноманітнішими ліками, що насправді є лише комерційними проектами. Але у нас є народні традиції та методики, які допомагають по-справжньому мати козацьке здоров'я. На це варто звертати увагу та підтримувати.

Comments are closed.