ФЕСТИВАЛЬ НЕБУ-ХАЙ: ТРИ ДНІ АКТИВНОГО І ЗДОРОВОГО ДОЗВІЛЛЯ

27-29 травня 2016 року у с. Березина (Миколаївського району, лише 50 км від Львова) на березі річки Дністер відбудеться Фестиваль "небу-ХАЙ!" – захід повний креативу та вільний від алкоголю! Головна ідея фестивалю – здоровий і активний відпочинок для всіх – від малих до великих.

5_festyval_nebu-hay_-_google_chrome«Перше, що зазвичай спадає на думку при слові «фестиваль» - це музика, розваги, і дуже часто, на жаль, велика кількість алкоголю. Ми прагнемо започаткувати тренд активного і здорового фестивалю – для людей, які люблять активні забави і музику, шукають цікаві розваги - розповідає голова оргкомітету Фестивалю Тарас Білошицький. - Цим заходом ми прагнемо показати, що можна драйвово відпочивати без додаткових проміле. Крім того, сюди без остраху можна приїжджати з дітьми – адже серед відвідувачів ви не зустрінете «аватарів», агресії та інцидентів.

Ще одним завданням Фестивалю є популяризація сучасних активних видів відпочинку серед молоді. Протягом трьох днів можна буде спробувати себе у нових видах спорту, адже програма повна майстер-класів та показових виступів – з стріт-воркауту (хлопці дивуватимуть на турніках), слеклайну (ходіння і трюки на натягнутій стропі), паркуру (як долати перешкоди покаже один з найвідоміших трейсерів України Дмитро Корхут), ножового бою, змішаних єдиноборств. Зауважу, що всі ці напрямки не потребують великої кількості дороговартісного обладнання – тож дуже сподіваємось, що після Фестивалю нові осередки цих видів спорту з’являться не лише у Львові, а й у містечках і селах – і діти та молодь матимуть здорову альтернативу для проведення вільного часу»

Програма Фестивалю і справді насичена й дуже різноманітна. Розпочнеться захід у п’ятницю із «чаювання» з письменником Любком Дерешем та музикантом, художником і волонтером Юрієм Журавлем, вогняного шоу та екскурсії зоряним небом.

У суботу прибути на Фестиваль можна буде також на ровері та по річці - ранок розпочнеться з велопробігу Львів-Фестиваль та регати на 10-місних катамаранів по Дністру від Розвадова. Наступною родзинкою Фестивалю є спортивний квест «Скарби Скарбека», що складається з понад 20 етапів – серед яких надувний скеледром, боротьба у болоті, каякінг, водний волейбол, «слизький» футбол, «бої сумо» та вільне падіння на гігантську надувну подушку. Усі ці етапи прийматимуть учасників і в неділю. Участь у квесті обіцяє не лише задоволення від забави, а й призи - найактивніші учасники візьмуть участь у розіграші призів від партнерів Фестивалю.

У перервах між участю у етапах буде на що подивитись – від змагань з вільного бою, паркур-фесту, чемпіонату з кану-поло та перегонів на собачих упряжках до перегонів на саморобних човнах «Всі на всьому».

«Минулого року у перегонах взяли участь три екіпажі, кожен з яких вирізнявся оригінальністю та вибором «будівельних» матеріалів – човен-баняк з авіаційної бочки, пліт з бджолиних вуликів з екіпажем у костюмах пасічників і переможець запливу на час та фаворит у конкурсі глядацьких симпатій – козацька чайка з пластикових пляшок. Цьогоріч до участі у перегонах зголосилось уже 11 екіпажів – тож чекаємо несподіваних конструктивних рішень та веселої конкуренції».

Організатори не оминули увагою і любителів музики – щовечора на відвідувачів чекають виступи українських гуртів. Серед виконавців - Мері, OT VINTA, Joryj Kłoc, Оратанія, Piano, Carbon, Мій батько п’є, Абу-Касимові Капці.

Анастасія Семенюк

Фестиваль відбувається за підтримки:
Управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради
Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації за підсумками конкурсу проектів громадських організацій у рамках обласної програми "Молодь Львівщини"
Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації
Миколаївської районної ради та Миколаївської РДА

Детальна інформація про Фестиваль на сайті http://manivci.org/nebu-khay/

 

Comments are closed.