Активні вихідні для львів’ян на «Манівцях»

24-26 вересня 2016 року на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбувся ІХ Фестиваль активного туризму і дозвілля "Манівці".  Захід, незмінною метою якого є популяризація здорового способу життя і активного відпочинку, цього разу зібрав близько 800 учасників.

Бої на купинах (3)Перший і останній день Фестивалю уже традиційно присвячені командним змаганням – у суботу боролись між собою команди компаній, підприємств, молодіжніх організацій і вищих навчальних закладів міста Львова, в понеділок згуртованість на етапах проявляли 14 команд загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів. Для більшості учасників кожен етап був цікавою новинкою, а для всіх разом участь у Фестивалі перетворилась на захоплюючу гру.

Стрибок на подушкуА ось в суботу, коли взяти участь у елементах Фестивалю можуть усі бажаючі і абсолютно безкоштовно, організатори уперше запропонували сімейний квест. Основним його задумом було залучити до активного відпочинку родини. Ця ідея однозначно сподобалась відвідувачам – у квесті взяли участь 42 родини. При цьому вік абсолютно не мав значення – адже на етапах так само весело бавились і діти, і дорослі, а найменшим учасника ледь виповнилось 1,5 роки.

СкеледромЯк і кожного Фестивалю, на учасників чекали численні завданя – велосипедна, шнурова і скелелазна траси, надувний скеледром та «скелелазна груша», на якій окрім навиків скелелазіння необхідно також зберігати рівновагу, пейнтбол, бігбол і сумо, бої на купинах та стрибки з 7 метрової висоти на велику надувну подушку.

Етапи Фестивалю були максимально спрощені і доступні для усіх учасників без спеціальної підготовки. Достатньо було прийти на територію Центру творчості дітей та юнацтва, озброївшись лише змінним одягом та взуттям.

На думку організаторів, Фестиваль став прекрасною нагодою весело і з користю провести вихідні, перемогти лінощі і випробувати свої сили, попрацювати в команді і відчути дух змагань. Захід щойно завершився, а організатори уже розпочинають підготовку до наступного Фестивалю, на який знову запросять усіх, кому небайдужий здоровий спосіб життя і активний відпочинок.

Ящики 2

Comments are closed.