“Щоб перемогти у цій війні, всі українці мають об`єднатися!” – Валерій Веремчук

2016-12-22_002951Сьогодні, 5 грудня, у міжнародний день волонтерів знімальна група Разом TV завітала у львівський офіс партії «Громадський рух «Народний контроль», щоб поспілкуватися з очільником Львівської обласної організації партії Валерієм Веремчуком, який з 2014 року координує роботу Волонтерського Центру забезпечення військових.  Він - керівник фракції "Народний контроль" у Львівській міській раді та  один з яскравих прикладів волонтерства на Львівщині.

Знаючи зайнятість депутата, ми не здивувалися його відсутності в офісі. Але після телефонного дзвінка Валерію, чекати його приїзду довелося недовго. Ми взнали, що якраз зараз готується чергова відправка для військових на Схід в зону АТО продуктів харчування та одягу, зібраних волонтерами у Львові та змогли отримати відповіді на наші запитання.

Наша розмова не була надто довгою, але вона вийшла відвертою та позбавленою навіть натяків на якусь політичну рекламу, більше того Валерій Веремчук постійно підкреслював, що в сьогоднішніх реаліях нашої країни, всі повинні об’єднуватися і не можна використовувати волонтерський рух для отримання будь-яких особистих чи партійних дивідендів.

Лариса Стрельцова

Comments are closed.