У Львові пройшла акція STOP PUTIN STOP WAR

Сьогодні, 22 січня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку у Львові пройшла акція STOP PUTIN STOP WAR. Декілька десятків активістів закликали світову спільноту бойкотувати Чемпіонат світу-2018 з футболу в Росії.

img_9070У руках люди тримали плакати із зображеннями могил, жертв обстрілів та наслідків обстрілів на сході України та в Сирії. В такий спосіб вони демонстрували, які наслідки має політика президента Росії Володимира Путіна.

img_9106«Це п’ятий етап цієї акції, яка має на меті привернути увагу світової громадськості до російської загарбницької війни, що триває в Україні. Ми хочемо, щоб Чемпіонат світу з футболу не пройшов цього року на спортивних майданчиках країни-агресора. Всі пам’ятають приклад із Олімпіадою, яку вирішили таки провести в гітлерівській Німеччині, а через кілька років вся Європа вже палала від війни, яку розпочала та сама Німеччина. Ми має вчитися на історії та не робити повторних помилок», - заявила одна із активісток.

img_9078Аналогічні акції пройшли в багатьох країнах Європи та США, а також в Цюріху біля штаб-квартири FIFA.

«Будь-якому вболівальнику, який наважиться поїхати до Росії, загрожує небезпека. Адже в цій країні не діють жодні міжнародні норми. Крім того, світові лідери мають посилити тиск на Росію, щоб вона припинила озброювати та фінансувати терористі», - сказав під час акції колишній доброволець АТО.

Крім того, активісти провели перформанс. На футбольний м’яч одягли маску Володимира Путіна і під відому пісню про російського президента пограли у футбол.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

Джерело: День

Comments are closed.