У Львові провели Форум громадських організацій “Розвиток і партнерство” (відео)

Нещодавно у Львові за ініціативи Львівської облдержадміністрації провели Форум громадських організацій Львівщини "Розвиток і партнерство".

"Впевнений, що сьогоднішній захід дасть змогу підтримувати і створювати сприятливе середовище для розвитку громадянського суспільства Львівщини, - зазначив Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України. - Дуже важливо, що існують такі платформи, як сьогоднішній Форум, які дозволяють співпрацювати громадським організаціям із представниками влади".

IMG_0046_1466768970Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив на тому, що владу будь-якого рівня обирає саме громадськість. "Сьогоднішня українська влада як ніхто інший відповідальна за кожен крок, який вона робить, насамперед перед суспільством. Громадськість має виключне право критики влади будь-якого рівня, - зазначив очільник області. - На моє переконання, люди, які позитивно зарекомендували себе як громадські діячі із власними громадськими ініціативами, повинні переходити у владні кабінети. Нам потрібні професійні люди, які виходять із громадського середовища, і за допомогою владних важелів мають змогу реалізувати перспективні ідеї розвитку".

_MG_0072_1466768960Під час заходу учасники взяли участь у тематичних майстер-класах, долучилися до панельної дискусії, мали змогу попрацювати у форматі "Світового кафе" та запропонувати свої напрацювання для подальшого розвитку громадянського суспільства Львівщини.

За словами організаторів, мета Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства до регіонального плану заходів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

Comments are closed.