У фінал Кубка України з регбі “Сокіл” пропускає “Олімп”

У суботу, 6 серпня, на стадіоні "Юність" у Львові відбувся  півфінальний матч цьогорічного розіграшу Кубку України з регбі між львівським "Соколом" та харківським «Олімпом».

06-2На жаль сенсації не сталося. Діючий володар трофея, "Олімп" впевнено впорався з «Соколом».

Рахунок зустрічі гості відкрили вже на 9-й хвилині, зробивши занос віялом. "Трьохчвертні" харківської команди були особливо активні і відзначилися ще двома спробами до 20-ої хвилини першого тайму.

До честі господарів варто відзначити, що вони не збиралися здаватися та докладали максимум зусиль, щоб змінити перебіг гри, зокрема відповіли двома точними штрафними - як виявилося єдиними очками львів'ян у матчі .

До перерви регбісти «Олімпу» ще тричі приземляли «овального» в заліковці опонентів (6:29).

У другому таймі харків'яни продовжували домінувати на полі і контролювати хід зустрічі і першу ж атаку завершили набором очок з точною реалізацією. Чемпіони організували ще чотири сухі спроби і завершили зустріч з величезною різницею в рахунку - 6:58.