На Львівщині завершилася серія представницьких змагань з велосипедного спорту

Цими днями на єдиному в Україні критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові завершилася серія офіційних представницьких змагань з велосипедного спорту: міжнародні рейтингові змагання "Гран-Прі Галичини-2017", відкритий «Кубок Львова», Кубок України (в командній гонці, медісон) та чемпіонат України з велосипедного спорту.

image3_1502783550_613x459.75_3_0Участь у змаганнях взяли 130 велосипедистів з України, Азербайджану, Росії, Литви, Польщі, Словаччини та провідні велосипедисти збірних команд областей України.

Змагання відбувалися за правилами Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації велосипедного спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.

Серед усіх учасників -  відзначилися й й представники львівської школи велоспорту: Ганна Соловей, Тетяна Клімченко, Андрій Куценко, Роман Гладиш, Володимир Бучинський, Тадей-Іван Чабанець та ін.

З детальнішим списком кращих спортсменів, які взяли участь у серії офіційних представницьких змагань з велосипедного спорту, можна ознайомитися тут.

Comments are closed.