На Львівщині відбулась головна аматорська велоподія року – GranFondoUkraine

14 липня відбулась головна аматорська велоподія року GranFondoUkraine. Учасники-велосипедисти з усієї України та із-закордону спробували свої сили на двох маршрутах та дистанціях у гірській місцевості. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Дистанція на 120 км пролягала через Старий Самбір – Сянки – Старий Самбір, набір висоти понад 1700 м. Маршрут на 90 км пролягав через Старий Самбір – Турку – Старий Самбір.

Як повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім'як, у двох дистанціях на старт змагатися вийшло понад 400 велосипедистів.

Унікальність велоподії GranFondoUkraine полягає у поєднанні професійного і любительського спорту.

Зазначимо, що захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Довідково:

Gran Fondo – це формат багатокілометрових велозаїздів, що був започаткований в Італії і набув популярності у багатьох країнах Європи, а останнім часом – і на інших континентах.

Першим Gran Fondo став старт Nove Colli, організований в італійському приморському містечку Чезенатіко у 1970 році. Сьогодні найпопулярніші європейські Gran Fondo збирають по 10-12 тисяч учасників і перетворюються на справжні спортивні свята.

Comments are closed.