Льодова арена в Новояворівську стає центром фігурного катання в Україні

Юні спортсмени з Яворівщини вибороли під час dідкритого чемпіонату Львівської області з фігурного катання на ковзанах – 5 золотих, 3 срібних, 6 бронзових медалей.

nsd_849248309У відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання на ковзанах взяли участь понад 300 спортсменів. Юні фігуристи прибули в Новояворівськ разом зі своїми тренерами із українських міст – Житомира, Сум, Харкова, Києвав, Рівного, Вінниці, Тернополя, Чернівців, Дніпра, Кривого Рогу, Одеси, Запоріжжя, Богуслава, Білої Церкви, а також – з-за кордону: з міста Тирасполя (Республіка Молдова) та міст Брест, Береза, Пружани, Кобрін, Івацевічі (Республіка Білорусь).

lad_630093663За словами тренера з Києва Ольги Коляди, її підопічним зі столичного клубу «Більман», які вже є фігуристами-асами, бачили імениті арени, тут виступати комфортно.

Трибуни шаленіли оваціями, коли вихованців Яворівської ДЮСШ, які не лише змагалися, а й подарували цьому престижному турніру казкове дійство.

До програми змагань увійшли одиночне жіноче та чоловіче катання, спортивні танці на льоду та спортивні пари. Родзинкою цього турніру стали виступи балетів на льоду: «Льодограй» (м. Богуслав), «Веселка» (м. Вінниця), «Більман» (м. Київ), «Бешкетники» (м. Харків).

«Цей чемпіонат – відкритий. Тому в ньому беруть участь фігуристи не лише з Львівщини, а й з багатьох українських міст, а також – з-за кордону. Погодьтеся, понад три сотні учасників – це дуже багато. І приємно, що Льодовий палац у Новояворівську стає центром фігурного катання на ковзанах в Україні. За результатами цього турніру, левова частка всіх медалей залишилися в Україні, а іноземні спортсмени повезли додому з Новояворівська понад 10 медалей різного ґатунку», – наголосив голова Федерації хокею Львівщини, який водночас є сподвижником фігурного катання на ковзанах в Яворівському районі Львівської області Микола Романюк.

За його словами, фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета цієї студії, куди приходять навіть малюки.

Журналіст почув чимало добрих слів на адресу тренера яворівських фігуристів Сюзанни Овсепян (Хачатрян). Зокрема, за словами дев’ятирічної фігуристки-яворівчанки Божени Михалевич-Бєлкіної, вона з чотирьох років займається фігурним катанням на ковзанах. На престижні змагання вже об’їздила півдержави. А тренером її є Сюзанна Овсепян (Хачатрян), майстер спорту зі спортивних танців на льоду.

А бабуся Божени – відомий в Галичині архітектор пані Марія Бєлкіна висловила глибоку вдячність всім, хто причетний до організації та проведення цих змагань.

Нагадаємо, як інформувала IA ZIK, перша презентація виступів фігуристів під проводом тренера Сюзанни Овсепян (Хачатрян) у Льодовому палаці м. Новояворівська Львівської області відбулася 29 грудня 2013 року. Тоді юні яворівчани вперше поставили чудове новорічно-рідзвяне шоу на льоду.

Довідка

Нагадаємо, що критий Льодовий палац на 600 місць діє у Новояворівську з листопада 2009 року. Аналогів йому, наразі, у Львівській області немає. Льодова арена відкрита для всіх охочих: тут відбуваються уроки фізкультури для учнів шкіл з Яворова, Краківця, навколишніх сіл. Приїжджають також діти зі Львова. Дітям-сиротам безкоштовно видають ковзани.

З моменту відкриття льодової арени в Новояворівську блискавично знизився показник правопорушень серед дітей та молоді.

Джерело: https://zik.ua

Comments are closed.