Львів’янка Жанна Наумова виборола право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх зі стрільби з лука

9-13 серпня у Львові на базі СДЮШР «Електрон» відбувся заключний навчально-тренувальний збір (НТЗ) збірної команди України зі стрільби з лука до ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор зі стрільби з лука.

У межах НТЗ кращі представники лучного спорту України за результатами змагального сезону серед кадетів, впродовж чотирьох днів, вели боротьбу за право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх  зі стрільби з лука в Аргентині.

З числа кандидатів – 6 спортсменів серед дівчат та хлопців, за системою відбору та максимально можливої кількості виборених  ліцензій для країни – 2 ліцензії, лише кращий спортсмен в категорії мав можливість здобути право на участь в Юнацьких Іграх Олімпіади 2018 року.

Відтак, володарями заповітних ліцензій та право представляти нашу державу в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх здобули такі спортсмени:

Хлопці:

Артем Овчинніков – м.Суми

Запасний:

Олександр Панциру – м.Львів

Жанна Наумова

Дівчата:

Жанна Наумова – м. Львів

Запасна:

Орися Дідич – м.Львів

Незабаром спортсмени продовжать підготовку, що відбудеться на олімпійській базі «Конча-Заспа» (м. Київ), після якої українські лучники вирушать підкоряти олімпійський п’єдестал пошани.

Comments are closed.