Завершився «Відкритий кубок Львова з водного поло»

У період з 1 по 3 вересня у Львові на відкритому басейні СКА (вул. Клепарівська, 39А) відбувались змагання - «Відкритий кубок Львова з водного поло 2017» у рамках програми «Відкриті кубки Львова» на 2017 рік, які спільно організовували громадська організація «Львівська міська федерація водного поло» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради.

fotovodnepole1-bbcc5a9b7f676fc580bff260a9b06d85Сума фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення Відкритого кубка Львова з водного поло становить 149000 грн.

Цьогоріч участь у кубку взяли команди: ВК «Динамо Львів», ВК «Ocmer LSTW» (м. Лодзь, Польща), Збірна України U-17, Збірна Білорусі.

Завдяки вдалим іграм протягом двох днів змагань, господарі кубку – ВК «Динамо Львів», увійшли до фіналу. У боротьбі за чемпіонство протистояти львів’янам довелось команді збірної Білорусі.

«Боротьба за Кубок Львова велась у запеклому протистоянні, жодна з команд не бажала поступатись та прикладала максимальні зусилля задля перемоги. Це не могло не потішити вболівальників, адже, не кожного дня зустрічаються професіонали такого високого рівня саме у нашому рідному місті Лева. Але, фортуна усміхнулась команді з Білорусії і їм таки вдалось одержати надзвичайну важку перемогу над львівськими ватерполістами», - розповідають гравці.

Відтак, кожна з серії ігор була насичена цікавими моментами та наповнювала атмосферу змагань безліччю позитивних вражень та емоцій. Відчувався високий рівень майстерності всіх учасників змагань.

Результати кубку такі:

1 місце – Збірна Білорусії;

2 місце – ВК «Динамо Львів» (м. Львів, Україна);

3 місце – Збірна України U-17;

4 місце – ВК «Ocmer LSTW» (м. Лодзь, Польща).

Номінації по гравцях:

Кращий гравець кубку – Орест Джура (ВК «Динамо Львів»);

Кращий нападник – Андрій Шоломицький (Збірна Білорусі);

Кращий захисник – Тимофій Подзерун (Збірна Білорусі);

Кращий воротар – Нестор Бабський (Збірна України U-17).

Comments are closed.