Близько 1500 танцювальних пар з 20 областей України змагалися у Львові 18 листопада в спорткомлексі "Грація" на Lviv open cap 2017.

Lviv open cap 2017 Фото РазомTV

Lviv open cap 2017
Фото РазомTV

Організовані змагання були Львівським відділенням Асоціації спортивних танців України на чолі з Юрієм Прочком.

Спортсмени виступали у практично всіх класах, включаючи ювіналів, юніорів, молодь, дорослі та показали своїми виступами міжнародний рівень. І це не дивно, адже позмагатися приїхали практично всі найсильніші на сьогодні в країні пари, призери та переможці чемпіонатів України та світу.

Найскладніша програма та найприскіпливіші вимоги суддів були звичайно до старших категорій, і дуже приємно, що чергову перемогу цього разу удома здобула наша пара Анастасія Квурт та Валентин Торкот, яким президент АСТУ Святослав Влох ще й офіційно вручив звання майстрів спорту України.