У Новояворівську запрацювало бюро правової допомоги

У пятницю, 19 серпня, у Новояворівську відкрили перше у Львівській області бюро правової допомоги. Участь у заході взяв Міністр юстиції України Павло Петренко, голова Львівської облдежадміністрації Олег Синютка та начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

JDSJTuwjfrY_1471624406_613x459.75_3_0Міністр юстиції під час відкриття зазначив, що бюро правової допомоги є абсолютно новою структурою, де будь-який громадянин зможе отримати якісні юридичні консультації та адвокатські послуги.

Також із вітальним словом до працівників бюро звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка: "Я переконаний, що завдяки вашій роботі люди відчують себе захищеними, що вони отримають допомогу у складних ситуаціях, а також розраду у житті. Я певен, що саме так буде, адже ви є молодими, активними, успішними, фаховим та небайдужими людьми".

Бюро правової допомоги у Новояворівську працюватиме за адресою: вул. Січових Стрільців, 5. Загалом в Україні заплановано відкрити 430 бюро правової допомоги, які прийдуть на зміну районним управлінням юстиції.

Comments are closed.