Львівська міськрада звернулася до Укртрансбезпеки, щоб перевірити законність діяльності «Яндекс. Таксі»

Управління транспорту Львівської міської ради звернулось з офіційним листом до управління Укртрансбезпеки у Львівській області щодо законності діяльності сервісу пасажирських перевезень «Яндекс. Таксі», повідомляє прес-служба ЛМР.

Також департамент економічного розвитку ЛМР підписав наказ на демонтаж зовнішньої реклами цього сервісу таксі, яку розмістили без погоджень. За інформацією КП «Адміністративно-технічне управління», сьогодні вже демонтували 70 табличок.

«Міська рада Львова не видає дозволів на діяльність таксі. Це прерогатива державних органів влади – фіскальної служби та Укртрансбезпеки, діяльність якої координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури. Сьогодні видано наказ про демонтаж зовнішньої реклами бренду «Яндекс. Таксі», яка розміщена по місту без погоджень», ― повідомили в департаменті економічного розвитку.

13927_mainНагадаємо, сервіс «Яндекс.Таксі», що належить російському холдингу «Яндекс», почав працювати у Львові минулого тижня. Авто можна викликати через додаток і стежити за його пересуванням на карті. За інформацією компанії, на сьогодні в сервісі «Яндекс.Таксі» Львовом курсує 350 машин з 15 львівських таксопарків. Серед них електромобіль Tesla Model S, який їздитиме містом до кінця лютого на честь запуску сервісу. Львів ― п'яте місто України, де працює цей сервіс.

Comments are closed.