Лише одне питання розглядалося у Винниках на засіданні сесії міської ради

У четвер, 19 травня, відбулося третє засідання третьої сесії Винниківської міської ради, на якому розглядалося лише одне питання порядку денного: Про продаж комунального майна територіальної громади м.Винники на вул.Личаківська, 105, м.Львів, Львівська обл. з аукціону.

На засіданні Винниківської сесії. Фото: Разом TV

На засіданні Винниківської сесії. Фото: Разом TV

Депутати затвердили оцінку цього комунального майна. За рішення проголосувало двадцять та утрималось двоє депутатів Винниківської міськради.

На засіданні міський голова Винник Володимир Квурт провів екскурс в історію отримання комплексу та порядку проведення усіх необхідних, для сьогоднішнього рішення, юридичних аспектів.

“Основна вартість майнового комплексу — право забудови території, – зазначив Володимир Квурт. – Саме проведення аукціону дасть відповідь реальної ціни власності громади Винник. Ми всі зацікавлені, щоб ціна продажу була максимальною. Адже це гроші міста і саме за ці кошти ми проведемо каналізування, освітлення, водопостачання, ремонт доріг та відновлення садочку”.

Згадане рішення прийнято з доповненнями про недопущення до конкурсу учасників з країн-агресорів, громадян пов’язаних зі створенням та діяльністю офшорних зон, а також з урахуванням індексу інфляції, який не має перевищувати межу 20%.

В іншому випадку Винниківська міськрада оголосить новий конкурс на оцінку майнового комплексу на вул.Личаківська, 105.

Анастасія Семенюк

Довідка:
Затверджена незалежна оцінка майнового комплексу на вул.Личаківській, 105 визначена ліцензованим підприємством, що перемогло у конкурсі відборі суб’єктів оціночної вартості 9 березня 2016р. Ним стало ПП «Інвестиційно-Експертний Центр».

Відео запис засідання

Подивіться також:

Володимир Квурт. Фото: Разом TV

Володимир Квурт. Фото: Разом TV

Інтерв'ю міського голови Винник Володимира Квурта 

0 Responses

  1. […] Детальніше про третє засідання третьої сесії Винниківської міської ради VII скликання можна переглянути тут. […]