За рік діяльності у Львівській міській раді першими прозвітували депутати фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

2016-12-22_055340Сьогодні, 24 листопада, за рік своєї діяльності у Львівській міській раді першими прозвітували депутати фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Як зазначив голова фракції БПП «Солідарність» у Львівській міській раді Петро Адамик, за рік роботи фракція підготувала 483 звернення та запити, надано 1114 матеріальних допомог мешканцям Львова, з ініціативи фракції підготовлено три ухвали. У Львові працює вісім громадських приймалень, де депутати, юристи та економісти надають консультації мешканцям.

Серед здобутків фракції Петро Адамик виділив позицію депутатів по блокуванні спроб забудови спортивних майданчиків у місті.

«Нам вдалося унеможливити забудову спортивних майданчиків у Львові. Насправді ми б нічого не змогли зробити, якби з нами не працювали інші депутати. Ми завжди говорили, що хочемо забрати політику зі стін Львівської міської ради. Тут мають вирішуватись в першу чергу господарські питання», - сказав Петро Адамик.

Він наголосив, що задоволений якістю та кількістю проведених комісій.

2016-12-22_055113«Комісії, де головують наші депутати, так звані «корупційні» за минулих каденцій, - земельна та інженерна, змінили принципи роботи. Більше нема питань, які з незрозумілих причин лежать у шухлядах і не розглядаються, нема тих, які підвисають у повітрі без пояснень. Тепер громадяни отримують відповідь і можуть або виходити з цим на сесію, або ж виправляти неточності і працювати далі», - сказав Адамик.

Додамо, що комісію з питань землекористування очолює депутат від БПП Ю.Моравецький, а комісію інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики – О. Доскіч.

Петро Адамик також розповів про відвідуваність депутатами сесійних засідань. На усіх 19 засіданнях були чотири депутати від фракції: С. Івах, У. Пак, В. Ропяк, Ю. Муравецький. Найнижча відвідуваність у депутата Григорія Козловського. Він відвідав лише 11 засідань сесії.

Серед позитивних досягнень в сфері економіки депутати від БПП зазначають вжиті заходи зі збереження і збільшення робочих місць у Львові, нормативне врегулювання процедури розміщення пересувних тимчасових споруд, нормативне врегулювання процедури розміщення літніх майданчиків у Львові, врегулювання процедури розміщення атракціонів.

Comments are closed.