Винники можуть отримати статус міста обласного значення

Депутати Львівської облради планують звернутися до нардепів щодо віднесення міста Винники до категорії міст обласного підпорядкування.
На наступній сесії Львівської обласної ради депутати розглядатимуть питання про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного підпорядкування.

Зокрема, розглянувши звернення міського голови Винник Володимира Квурта та рішення Винниківської міської ради, депутати вирішили звернутись до Верховної Ради з поданням про віднесення міста Винники до категорії міст обласного підпорядкування.

"Клопотати перед Верховною Радою України щодо підтримання подання Львівської обласної ради про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного підпорядкування", – йдеться у документі.

"В окремих випадках до категорії міст обласного підпорядкування може бути віднесено міста з кількістю населення менш як 50 тисяч чоловік, якщо вони мають важливе промислове, соціально-культурне та історичне значення, близьку перспективу дальшого економічного і соціального розвитку, зростання кількості населення", – йдеться у зауваженні до цього рішення начальника юридичного відділу Львівської облради Андрія Мельника.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на голову постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради Володимира Сагана, повідомляє видання "Варіанти".

Фото: http://plus.lviv.ua/

Фото: http://plus.lviv.ua/

http://plus.lviv.ua/

1 Response

  1. Привіт землякам. Це гарна новина. Зараз реставрую будинок будинок батьків. Збираюсь зовсім переїхати до Вінників, коли добудуюсь.