Японський автогігант відкриє новий завод в Україні

У Львівській області з'явиться вже третє підприємство компанії. Виробник електрообладнання для автомобілів японська компанія Fujikura Automotive Europe GmbH має намір відкрити на Львівщині своє третє підприємство, ще два заводи планують побудувати в інших регіонах України, передає Ukr.Media. Про це компанія завила на зустрічі з керівником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

330304_1"Наше зростання дозволяє нам планувати розширення діяльності, тому цілком ймовірно, що вже в наступному році ми будемо говорити про відкриття нового заводу на території Львівської області", – сказав президент Fujikura Акіра Сасагава.

У квітні 2016 року, перший завод електрообладнання та автозапчастин японської компанії Fujikura був відкритий у Львові, а в вересні 2016 року – в м Рава-Руська Львівської обл.

Fujikura була заснована в 1885 році в Японії. Згодом вона виросла до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд євро на рік. Її представництва працюють в США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В'єтнамі та Індії. У штаті – більше 50 тис. працівників.

Comments are closed.