ЛОУКОСТЕР RYANAIR ОГОЛОСИВ МАРШРУТИ ЗІ ЛЬВОВА

У середу, 15 березня, Ірландський лоукостер Ryanair оголосив про відкриття рейсів зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Лондона та Ейндховена.

7dde901610a26ace18b24a4d2859bebfПро це повідомив на прес-конференції в Києві комерційний директор лоукостера Ryanair Девід О'Брайан.

Мінімальна заявлена ціна авіаквитка становитиме 19,99 євро в один бік.

Раніше у середу також оголосили про напрямки рейсів лоукостера з Києва. Так, авіакомпанія літатиме з Києва до Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена.

Загалом лоукост здійснюватиме 15 рейсів на тиждень.

Три рейси будуть до Ейндховена, п'ять рейсів до Лондона, три рейси до Манчестера і чотири до Стокгольма. Їх почнуть виконувати з жовтня 2017 року.

Довідка: найбільш цікаві дані про цей лоукостер, послугами якого вже цьогоріч зможуть скористатися українські пасажири.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні.
Вона була заснована 1985 року ірландським мільйонером Тоні Раяном як регіональний перевізник, що виконував щоденні рейси між Вотерфордом і Гатвіком.
Компанія залишалася збитковою, допоки її не очолив 1995-го Майкл О'Лірі: він сконцентрувався на концепції родоначальника дешевих авіаліній (компанії Southwest Airlines): "Найнижчі ціни / Жодних додатків". О'Лірі закрив нерентабельні маршрути і обмежив парк літаків лише одним типом - Boeing 737.
1997 року Ryanair виходить на континентальну Європу, де користується невеликими провінційними аеропортами.
Найбільш завантаженим і прибутковим рейсом авіакомпанії є маршрут Лондон - Дублін. Усього компанія літає до 170 пунктів.
Перший сайт для Ryanair зробили студенти

Попри чималу кількість обмежень, одна із найбезпечніших компаній світу (жодної аварії) приваблює клієнтів квитками за ціною менше 10 євро. Ryanair проводить акції, за якими потрібно стежити на сайті перевізника або ж на його акаунтах у соцмережах. Якщо заплануєте поїздку завчасно, наприклад, за три місяці, можете натрапити на таку знижку, яка дозволить відвідати якусь європейську країну мало не за два євро.

8df591cde60ed61ed44f4ae3aed57b41

Comments are closed.