Облдержадміністрація допоможе очистити Львів від сміття

Львівська ОДА очолить процес вивезення твердих побутових відходів із території Львова: уже відсьогодні в облдержадміністрації створено комісію, яка координуватиме роботу до повного вивезення сміття.
Про це на брифінгу за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.
IMG_0159_1485345340_613x408.66666666667_3_0"Ми врахували, що на сьогоднішній день відсутні факти звернення міської влади Львова до керівників територіальних органів влади з проханням про вивезення на полігони Львівської області сміття, яке нагромаджується на території міста. А також взяли до уваги відсутність фактів блокування чи тиску з боку представників правоохоронних структур або органів державної влади на міську владу для врегулювання цієї проблематики", - зазначив Олег Синютка.
Відтак рішенням комісії ТЕБ і НС створено відповідну комісію, яка працюватиме під контролем голови ОДА до повного вивезення нагромаджених відходів із території Львова. "Засідання комісії відбуватиметься щоденно о сьомій ранку. І я сподіваюсь, що ми до наступного тижня повністю впораємось зі сміттєвою проблемою, аби унеможливити виникнення епідеміологічної ситуації та екологічного лиха, - розповів Олег Синютка. - Після цього господарські структури міста повинні приступити до виконання своїх безпосередніх обов’язків і забезпечити щоденне ритмічне вивезення твердих побутових відходів зі Львова".
З його слів, іншим рішенням комісії є укладення угод між Львовом і територіальними громадами для вивезення накопиченого сміття у Львові на полігони області. Граничний термін очищення міста – це 7 днів.
Також вирішено звернутись до міської влади міста Львова і Уряду України стосовно рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Для цього має бути проведений конкурс і виготовлений відповідний проект за участю міжнародних організацій, а також залучені кошти міського та державного бюджетів.

Comments are closed.