Квітень, травень, червень 2016 року оголошені місяцями охорони нерестуючої риби на Львівщині

Напередодні весняно-літньої заборони на вилов риби у водоймах Львівщини у зв’язку з нерестом відбулася виробнича нарада представників правоохоронних структур з громадськістю.

Фото: Разом TV

Фото: Разом TV

Метою заходу, який відбувся 15 березня у приміщенні Львіврибоохорони, було узгодження плану спільних дій Управління з природоохоронними та правоохоронними органами на період заборони на вилов риби, інформування та залучення громадськості до протидії таким видам правопорушень.

Відповідний наказ щодо заборони на вилов риби має вступити у дію вже 1 квітня, про що буде проінформовано на шпальтах газет та в інших ЗМІ.

Фото: Разом TV

Фото: Разом TV

На засіданні також було наголошено, що до початку дії відповідних обмежень рибалки ще мають можливість ловити рибу, але не порушуючи чинного законодавства, зокрема, не використовуючи заборонених засобів та знарядь для вилову, зокрема сіток.

Фото: Разом TV

Фото: Разом TV

Саме виявлення на водоймах сіток зумовило виїзд нашої знімальної групи до Яворівського водного господарства та дозволило на власні очі переконатися, що там їх багато. А в них заплутується риба та, вже не маючи можливості вибратися, - гине. Після усього побаченого, ми стали свідками підписання акту, та разом із рибаками та свідками знищили сітки, щоб запобігти їхньому подальшому використанню.

Марія Макух

Comments are closed.