А береги річок вже нетихенько розкрадають

У середині вересня знімальна група телеканалу «Разом TV» в чергове приєдналася до природоохоронних рейдів Львіврибохорони та відправилася на водойми Стрийського та Дрогобицького районів.

2016-10-03_225649У цьому прикарпатському краї багато річок та озер, і, нажаль, багато тих, хто, нехтуючи збереженням природи, шукає вигоду для себе. Ми не раз переконувалися і фіксували бездумне використання людиною  місцевих ресурсів.

Зупинка на річці Стрий. Порушників немає, але сліди їх діяльності на лице – обідрані береги річки і ще зовсім свіжі сліди від великовантажного транспорту. Тут похазяйнували ще до нашого приїзду, але інспектори все фіксують та документують.

2016-10-03_225747Переїжджаємо у Дрогобицький район і на березі річки Бистриця біля села Мокряни застаємо горе «господарників», що дуже серйозно організували цього разу знищення природи. Трактор для навантаження шутеру та дві вантажівки не тільки порушили заборону в’їзду у природоохоронну смугу річки, але вже й почали завантаження. Правда, побачивши інспекторів Львіврибохорони, відразу поспішили позбутися вантажу, щоб не нести кримінальної відповідальності.

Цього разу вдалося захистити природу. Але якщо люди не зрозуміють згубності своїх дій у нас і далі будуть повені, руйнування берегів, а це може привести до екологічної катастрофи.

Comments are closed.