Андрій Садовий: Сміттєпресувальні станції ми поставили не від доброго життя

Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив причину розміщення сміттєпресувальних станцій та прокоментував інформацію про сміття в лісопосадках.

16295901_1353647098019629_1948976260_n-890x395Про це мер Львова Андрій Садовий розповів під час брифінгу, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Ви прекрасно розумієте, що ми прийняли рішення по сміттєпресувальних станціях не від доброго життя, а тому що виникла критична потреба. Знаєте, це як лікарня – є живлення, все працює, але має бути дизельний генератор. Саме тому у нас є один прес і потрібно придбати ще один. Якщо полігони знову будуть заблоковані, куди нас вивозити сміття? Спресовані куби, обмотані поліетиленом можуть знаходиться у такому стані рік часу. Це є цілком безпечно»

Також Андрій Іванович прокоментував інформацію про те, що львівське сміття знаходять у лісосмугах:

«На Грибовицький полігон возили сміття з Пустомитівського району, Жовківського, Кам’янко-Бузького, Яворівського та інших. А де вони возять своє сміття зараз? А перевізники, які їх обслуговують, де вони вивозять відходи? Дуже легко сказати, що це зі Львова. Всі компанії, що працюють у Львові, також працюють в межах області і, якщо місто має кошти, щоб заплатити за транспортування сміття, то маленькі населені пункти не мають таких грошей, тому й виникають такі ситуації з викиданням сміття у лісопосадки. А чомусь звинувачують тільки одну сторону».

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Comments are closed.