«Щось цікаве» з італійцями у Львові

2016-03-11_102734 

У львівській кав’ярні-галереї «Щось цікаве» - особливий вечір. Перед гостями закладу виступили італійські музиканти Альфонсо Олівер та Андреа Пінто. Альфонсо завітав до нашого міста з Болоньї, де він успішно розпочав свою музичну діяльність, випустивши 2 альбоми, а також сингл “lUniverso siamo noi”, який знаходився в ротації багатьох італійських радіостанцій. Під час львівського концерту він виконував як свої власні пісні, так і декілька усім відомих каверів Адріано Челентано, що дуже потішило публіку – всі підспівували та оплесками підтримували артиста.

2016-03-11_102622 

Альфонсо Олівер: "Моя дискографія розпочинається з 2012 року, я працюю в стилі поп-рок, шукаючи також поєднання різноманітних музичних жанрів. Я дуже радий бути тут у Львові, куди я приїхав завдяки моєму менеджеру, а також Андреа Пінто, і обов’язково хочу сюди повернутися. Люди тут добре сприймають і знають італійську культуру та музику, незважаючи на те, що не розуміють мови. Нехай живе Львів, нехай живе вся Україна!"

Концерт продовжив Андреа Пінто, музикант, що також походить з Італії, проте вже шість років мешкає у Львові. Вперше потрапивши до нашого міста, він одразу відчув, наскільки надихає його артистична львівська атмосфера, та вирішив залишитися у Львові. Його музика, переважно в стилі інді-рок, є філософською, його тексти – глибокі та емоційні, наповнені роздумами про справжні людські цінності, про пошуки власного місця в непростому сучасному світі, про самотність та прагнення до взаєморозуміння. Цього разу у «Щось цікаве»  переважно звучали пісні з останнього альбому Андреа “Sospiri e Immagini”.

2016-03-11_103049 

Андреа Пінто: "Я б сказав, те, що я граю, це «темна» інді-поп музика, в якій поєднується багато різних впливів. Насичені тексти розповідають про мій власний життєвий досвід, про життя взагалі. Я думаю, моя музика поетична, і хоч я й не відкриваю великих таємниць життя, проте намагаюся донести емоції до людей. В Україні я виступав лише у Львові, але в майбутньому ми плануємо більший тур. Було би прекрасно зіграти в різних містах України та порівняти публіку, хоча тут публіка є чудовою, і я дуже люблю Львів.

2016-03-11_102800

Мелодійність та емоційність італійської музики дуже пасує творчій атмосфері Львова – у тому неодмінно переконалися усі, хто зміг послухати виступити Альфонсо Олівера та Андреа Пінто.

Марія Макух, Ольга Бурлака

 

Comments are closed.