У Львові розпочалися зйомки фільму “13 автобус”

30 червня кінокомпанія “МКК фільм сервіс” за підтримки Держкіно України розпочала зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка “13 автобус”. Зйомки фільму повністю пройдуть у Львові і триватимуть більше місяця. Першою знімальною локацією стала 190-річна львівська вілла «Юлієтка».

“Львів фантастична локація, яка ідеально лягає у історію фільму “13 автобус”. Тут так багато цікавих місць, що ми мали кращі, і… ще кращі локації. Львів потрібно показувати і представляти у світі. Найближчий місяць ми активно знімаємо. У фільмі задіяно багато місцевих акторів. Ми обов’язково зробимо перші презентації у Києві та Львові, щоб показати чарівне місто чарівним людям”, – розповів режисер для MKK фільм сервіс.

Авторка сценарію – Валерія Вінс. Оператор – Ігор Щербаков. Головні ролі у фільмі виконають Сергій Стрельніков (патрульний), Ірина Мельник (Жінка) та Олексій Вертинський (батько Олени).

“Львів надзвичайно харизматичне місто. Мені дуже приємно тут працювати. Режисер запросив мене на роль разом з донькою, щоб ми не грали в рідність, а були насправді рідними. На старості років для мене це як подарунок долі. У цьому фільмі ми вперше разом будемо в кадрі. Мій герой — не з мого життя. Я ніколи не був поганим батьком, але тим і приваблива ця роль”, – розповів актор Олексій Вертинський для MKK фільм сервіс.

«13 автобус» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. Це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу. Прем’єра картини запланована на 2018 рік.

СИНОПСИС

Розмова з Жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».

Створено на основі офіційної інформації МКК фільм сервіс та матеріалів інтернет-видання Zaxid.net
фото – МКК фільм сервіс та Павло Паламарчук (Zaxid.net)

Comments are closed.