У Львові не згодні з результатами конкурсу на посаду гендиректора Оперного театру

Частина громадськості Львова вимагає анулювати результати конкурсу на заміщення вакантної посади гендиректора театру опери та балету.

Львівська_опера._Театр_опери_та_балету,_Свободи_пр.,_28_ALX_9980_01Так, у соціальній мережі Faebook поширюють лист до міністра культури україни Євгена Нищука, з проханням переглянути та анулювати результати конкурсу на заміщення посади гендиректора Львівської опери.

Як відомо, 12 січня цього року Міністерство культури України оголосило конкурс на посаду генерального директора опери. А вже 22-го лютого, після проведеного конкурсу, новим керівником театру став Василь Вовкун.

Однак тепер окреміі львів’яни виступають проти такого призначення. На їх думку, конкурсна процедура була проведена неправильно, зокрема, "більше половини кандидатів були незаконно та безпідставно не допущені до другого туру".

"Очевидно, що відхилення всіх кандидатів, крім О.Федика, було зроблено необдумано, легковажно та безпідставно. Очевидно, що відхилені незаконно кандидати повинні були взяти участь у другому турі конкурсу, що, можливо, вплинуло би на кінцевий результат конкурсу. Очевидно, що результат подібного конкурсу не можна вважати легітимним, чесним, прозорим та справедливим", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що на посаду гендиректора претендували сім кандидатів. Зокрема, екс-голова депутатської комісії з питань культури, соліст Львівської опери Роман Ковальчук, артист балету, провідний майстер сцени Львівської опери Олег Петрик, директор БО «Представництва» ПАТ «Іскра» Орест Щудло, засновник Польського театру у Москві, заслужений діяч культури Польщі, викладач акторської майстерності і режисури в Тель-Авіві Євген Лавренчук, артист оркестру першої категорії у Львівській опері Олег Федик, гендиректор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган та екс-міністр культури і туризму України Василь Вовкун.

За підсумками першого туру комісія прийняла рішення допустити до другого Василя Вовкуна та Олександра Драгана і у другому турі більшість членів конкурсної комісії проголосували за Василя Вовкуна.

Джерело інформації: http://forpost.lviv.ua/

Comments are closed.