У Львові вперше відбувся фестиваль кіно Данії

Завдяки  Посольству Королівства в Україні та за підтримки Данського інституту кінематографії, з 29 вересня до 8 жовтня данські кінострічки демонструвалися для львівських глядачів у кінотеатрі Планета Кіно IMAX. Фестиваль став частиною масштабного проекту, ініційованого Посольством Данії в Україні, - Днів Данії у Львові 2016.

2016-11-30_113712Данські фільми добре відомі  в усьому  світі, зокрема і в Україні, завдяки численним кінофестивалям, а саме: «Чілдрен  Кінофест», Міжнародному фестивалю короткометражних фільмів, «Скандинавській Панорамі», фестивалю кіно Данії, та звісно ж , міжнародному кінофестивалю «Молодість».

2016-11-30_113655Метою цього ж фестивалю було ближче познайомити українського глядача у Львові з культурою та цінностями Данії, продемонструвавши кращі сучасні стрічки, а також класику данського кінематографу. Всі фільми демонструвалися мовою оригіналу з українськими субтитрами, що дозволило ще глибше проникнути в атмосферу людських відносин та традицій країни.

2016-11-30_113444Перегляди нових для нас данських бестселерів стали справжніми відкриттями, подарували не тільки насолоду, але й розуміння нашої європейської близькості, адже людські взаємини, переживання, намагання змінити життя на краще є дуже близькими та зрозумілими.

А, наприклад,  фільм «Помста», крім цікавої історії, змальованої дуже переконливо, ще й має для нас цінне повчальне значення. Ця стрічка закликає  суспільство  не відповідати  насильством на насильство й бути  сильними, не реагуючи на різні провокації.

Comments are closed.