На рівні генія (відео)

У четвер, 23 лютого, в Історико-краєзнавчому музеї м.Винники відкрилася унікальна живописна виставка-гра для дітей 4-10 років «На рівні генія».

2017-03-03_090420На вистаці вперше на Західній Україні, а може і в країні в цілому започаткували можливість ознайомлення з картинами на рівні дитячого погляду, малювання крейдами на каміні, складання пазлів, обговорення.

2017-03-03_090547Авторами ідеї і концепції є Ірина Магдиш, радник міського голови Винник з гуманітарних питань, і мистецтвознавець Наталя Космолінська, куратор виставки – студентка культурології Львівського національного університету Богдана Ткачук.

За словами директора Винниківського музею Ігоря Тимця, представляється спільний проект Історики-краєзнавчого музею у Винниках з Львівським палацом мистецтв, виставку для найменших громадян України. Адже глядача потрібно виховувати із самого дитинства, тоді він стане відвідувачем наших музеїв, поціновувачем українського мистецтва.

2017-03-03_090509«На цій виставці діти поринули у світ, який їм є цікавим, це їх захопило. Працювати з такою аудиторією дуже цікаво, вона -найбільш вдячна, вона не приховує емоцій, і це найбільша похвала чи критика таких заходів», - прокоментував Ігор Тимець.

Comments are closed.