Будинок органної музики у Львові очолить Іван Остапович

Переможцем конкурсу на посаду Львівського будинку органної та камерної музики став Іван Остапович.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Обрання відбулося 8 листопада за результатами засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики. Івана Остаповича обрали переможцем конкурсу одностайно.

Без названия«Івана Остаповича рекомендували чимало авторитетних культурних діячів України, думці яких я довіряю. Але маю і свою думку. Впродовж років спостерігала за проектами Івана – фестивалі, концерти, лекції. Він зумів піднести популярність до класики серед молодого покоління – слухачів і самих музикантів. Зумів показати: класика – це завжди цікаво і модно. Він ще молодий і має багато сил та натхнення, але вже дуже досвідчений і йде з командою однодумців. Нехай орган у Львові зазвучить з новою силою», – зазначила Марта Більська, журналіст, головний редактор журналу Lviv.ua, голова конкурсної комісії з конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Довідково

Іван Остапович закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка за класами фагота та композиції. Навчається в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування.

З 2013 по 2015 роки працював другим диригентом Івано-Франківської обласної філармонії. Арт-директор фестивалю «Бах Маратон» (Львів 2015)

Засновник камерного оркестру Collegium Musicum Lviv, який складається з молодих та ініціативних музикантів Львова та Києва.

Comments are closed.