Садовий збрехав, що не припрошував Нацгвардію у Львівську міськраду (документ)

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook опублікував документ, який засвідчує, що міський голова Львова Андрій Садовий особисто звертався до Арсена Авакова з проханням на платній основі надати сили Нацгвардії для забезпечення охорони Львівської міськради 9 червня цього року.

«Для завершення історії питання про те, хто насправді просив залучити Нацгвардію для забезпечення порядку у Львові публікую звернення Андрія Садового до міністра МВС Арсена Авакова, датоване 8 червня 2016 року», – написав Геращенко та опублікував відповідний документ.

Звернення Садового

Звернення Садового

Нардеп підкреслив, що все таємне рано чи пізно стає явним та наголосив, що «про це треба пам’ятати перед тим, як давати інтерв’ю відомим інтернет-виданням».

Зазначимо, що в інтерв’ю виданню «Українська правда» із промовистим заголовком «Андрій Садовий: Залучити Нацгвардію – це була вказівка президента. Я сам був шокований», міський керманич Львова заперечив, що викликав для охорони міськради Нацгвардію.

Міський голова Львова особисто звертався до Арсена Авакова з проханням на платній основі надати сили Нацгвардії

Міський голова Львова особисто звертався до Арсена Авакова з проханням на платній основі надати сили Нацгвардії

«Та боронь Боже, яка Нацгвардія! Я знаю, що у деяких містах, зокрема у Вінниці, в охороні мерії присутня Нацгвардія, але це двоє чи троє осіб. Після обіду того дня мені зателефонував Президент і сказав, що це він дав команду керівнику Національної гвардії максимально захистити Львівську міськраду. І я був здивований тим, що Нацгвардія у нас, виявляється, підпорядковується Президенту», – заявив Садовий.

Згодом сам Аваков спростував озвучену Садовим інформацію і додав, що рішення про направлення підрозділів Нацгвардії до охорони Львівської міськради 9 червня ухвалено після дзвінка мера Львова Андрія Садового.

 

http://www.akcent.org.ua/

Comments are closed.